Hakkımızda

Hip + Happen markası olarak etik üretim, sürdürülebilir moda ve sıfır atık felsefesiyle yola çıktık. Koleksiyonlarımızda kullandığımız tüm kumaşlar, materyaller sürdürülebilir ve geri dönüştürülmüş  kaynaklardan oluşmaktadır. Markamızı kurarken amacımız; sürdürülebilir moda anlayışını, tekstil tüketim ve üretim bilincini artırarak daha geniş kitlelere ulaştırmak ve moda sektöründe bu farkındalığı sağlamaktır.

 Sürdürülebilirlik hem ekolojik hem etik anlamda bilinçli  bir operasyona geçiştir. Biz de bu anlayışla sonraki nesilleri düşünerek, gelecege iyi bir dünya bırakmak istiyoruz. Sürdürülebilir modanın bilinciyle hedefimiz: Her zaman çevre dostu bir kurum olarak sektörümüzdeki üreticelere öncü olmak, doğal kumaşları ve etik üretimi tercih eden kullanıcı profilini artirmaktir.

 Cevremizi ve geleceğimizi koruyarak üretim yapmayi benimseyen vizyonumuzla üreticiden son tüketiciye ulaşana kadar doğal olanı koruyarak sürdürülebilir moda farkındalığını yaratmayi amacliyoruz. Ürün – Yaşam döngüsü arasında son kullanıcıya ulaşana dek, ürettiğimiz her parçanın doğal olmasına ve insan emeği içermesine önem veriyoruz. Çevre ayakizimizin bilincinde, enerji ve su tüketiminde tasarruflu uretim anlayisimizla, üretici refahı ve doğal ham madde kullanımını gözeterek uluslararası standartlara uygun üretim yapıyoruz.

 Çünkü biliyoruz ki, Dünyamız gibi başka bir gezegen yok!